AIR reid vzduchové podvozky.  

Ak Vám nič nehovorí názov „Airride system“, možno Vám to povie český termín „vzduchový podvozek“. Jedná sa o podvozkový systém fungujúci na báze stlačeného vzduchu.
Pomocou kompresoru, hadíc, ventilov a ďalších ovládacích prvkov je vzduch prepravovaný medzi zásobníkom a špeciálnymi vzduchovými valcami, nahrádzajúcimi pôvodne vinuté pružiny. Premenné množstvo vzduchu vo valciach umožňuje rôzne vertikálne polohy pracovních tlumičov a tým i zmenu výšky vozidla v rozmedzí až 15tich centimetrov.
Behom niekoľkých sekúnd ste tak schopný urobiť zo svojho motokárovo zníženého vozidla offroad schopný prejazdu i výraznejších nerovností.
 
V nabídke nájdete kity vzduchových podvozkov, určené pre individuálnu zástavbu do akéhokoľvek typu vozidla. SH Airride Kity sú rozdelené do troch kategórií (kit-I, kit-II a kit-III) líšiacich sa rôznym výkonom, vybavením a samozrejme cenou.
Alternatívnou možnosťou je zostavenie vlastného vzduchového systému zo širokej nabídky samostatných komponentov. Ak nebudete si istý ktorý zo systémov nejlepšie splní vaše požiadavky, radi Vám poradíme, a v prípade záujmu Vám vzduchový podvozok i nainštalujeme.


SH AirRide Kit I
Univerzální AirRide kit I

Naše cena:bez montáže.
37 700Sk (bez DPH), 44 780Sk (s DPH)
DPH: 19%

SH AirRide Kit II
Univerzální AirRide kit II

Naše cena:bez montáže.
42 340 Sk (bez DPH), 50 380 SK (s DPH)
DPH: 19%

SH AirRide Kit III
Univerzální AirRide kit III

Naše cena:bez montáže.
50 590 Sk (bez DPH), 60 200 Sk(s. DPH)
DPH: 19%

   
 

Webdesign: Z-DESIGN, Zoltán Boholy, Tel: 0905 93 85 97